DLAŽBA 3-5 CM

Kamenná dlažba v hrúbke 3 až 5 cm je skvelou voľbou pre vašu záhradu alebo terasu. Svojou pevnosťou a mrazuvzdornosťou vám zaručí dlhú životnosť a žiadnu údržbu. Táto kamenná dlažba je ideálna pre vonkajšie použitie a zabezpečí pevný a spoľahlivý povrch pre vaše vonkajšie priestory. Svojou trvanlivosťou a jedinečným vzhľadom prinesie do vašej záhrady štýlový a prirodzený vzhľad.
Farba: šedohnedá

DLAŽBA 5-8 CM

Kamenná dlažba v hrúbke 5 až 8 cm je odolný a spoľahlivý materiál, ktorý je ideálny pre vonkajšie použitie. Svojou pevnosťou a mrazuvzdornosťou zaručuje dlhú životnosť a žiadnu potrebu údržby. Tento výrobok je vhodný pre výstavbu chodníkov, terás a iných exteriérových priestorov, kde hľadáte spoľahlivé a odolné riešenie. S kamennou dlažbou si môžete byť istí, že vaše vonkajšie priestory budú nielen esteticky príjemné, ale aj odolné voči všetkým poveternostným podmienkam.
Farba: šedohnedá

DLAŽBA 8-10 CM

Naša kamenná dlažba v hrúbke 8 až 10cm je ideálnym riešením pre vaše exteriérové projekty. S extrémnou pevnosťou a vysokou mrazuvzdornosťou je táto dlažba navrhnutá tak, aby odolávala aj najnáročnejším poveternostným podmienkam. Svojim elegantným vzhľadom a spoľahlivými vlastnosťami je táto dlažba skvelou voľbou pre terasy, chodníky a iné vonkajšie priestory. Nechajte sa okúzliť krásou a trvanlivosťou našej kamennej dlažby a doprajte si kameň ktorý vydrži desaťročia.
Farba: šedohnedá